Newsletter Otrycki nr 7

Quasi-obóz budowlany
W połowie sierpnia odbył się drugi w tym roku obóz budowlany na Otrycie organizowany przez Marcina Smolika „Marasa”. Niestety, po raz kolejny nie dopisała frekwencja. W obozie wzięło udział (bardziej adekwatne określenie: przewinęło się przez niego) jedynie trzech klubowiczów i kilka osób związanych z Klubem. Pomimo tego faktu, udało się m.in. wykończyć ścianę z oknami w sali kominkowej, a także większą część ścian w sali ogólnej, wstawić okno dachowe w środkowej części „jaskółki”, a także obić dechami jedną stronę północnego pomieszczenia.   

Śluby „otryckie”
Sierpień był miesiącem ślubów „otryckich”. W związki małżeńskie wstąpili Maciej Bartosik „Biały” z Moniką Rożnowską oraz Marcin Smolik „Maras” z Beatą Markiewicz . Nowożeńcom życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

Kolejna tradycyjna Impreza Baranowa
W tym roku Impreza Baranowa odbyła się 26-27 września. Jak donoszą uczestnicy było kameralnie i bardzo miło. Oprócz głównej imprezy, tradycyjnie tuż przed Baranem, miała miejsce impreza urodzinowa Andrzeja Pawlika, a w niedzielę impreza Krzysia Kazimierczaka. Niektórzy wrócili dopiero we wtorek 29 września…

Tego nie pamiętają najstarsi górale
Zwalone całe drzewa, gałęzie, zatory na szlaku i mnóstwo szkód. To efekt silnych opadów śniegu, które nawiedziły w październiku Otryt. Na szczęście schronisko, jak i zabudowania wokół „Chaty Socjologa” nie ucierpiały. Podejście na Otryt zostało mocno utrudnione.

Z balkonowego – podłogowy
To miał być wyjazd, podczas którego miały zostać zrobione podłogi balkonów. Ze względu na koszmarne warunki atmosferyczne i niemożność wwiezienia desek i potrzebnego sprzętu, jego uczestnicy zajęli się podłogami w „ogólnej”. Jak donoszą informatorzy, zadanie zostało wykonane. Tym samym w Chacie mamy zrobione już wszystkie podłogi. Udało się również położyć kolejne deski na „jaskółce”. Szczególne podziękowania należą się Marasowi oraz całej ekipie, która, tym razem w większej sile, stawiła się na Otrycie. To już trzeci obóz budowlany, który zorganizował Marcin Smolik w tym roku.

Zbliża się Walne…
Rada Otrycka wstępnie ustaliła datę Walnego Zebrania na 27 listopada br. Zgodnie ze Statutem członkowie zostaną poinformowaniu o miejscu i dokładnym terminie Walnego w osobnym zawiadomieniu.Musisz być zalogowany by dodać komentarz.

Stowarzyszenie Klub Otrycki © 2011