Newsletter Otrycki nr 4

Tragedia na Otrycie
16 lutego br. na Otrycie zginął tragicznie Jarek F. z zaprzyjaźnionej z Klubem "grupy białostockiej". Do tragedii doszło późnym popołudniem podczas samotnego podchodzenia do Chaty od strony Dwernika. Bezpośrednią przyczyną zgonu było najprawdopodobniej wychłodzenie organizmu.

Nie płacimy składek członkowskich
Upłynął statutowy termin płacenia składek członkowskich. Do tej pory swój obowiązek członkowski dopełniło 21 osób. Oznacza to, że prawie połowa klubowiczów nie zapłaciła składek. Większość z nich nie powiadomiła o tym fakcie Rady. Rada podjęła uchwałę o przedłużeniu okresu płacenia składek do 15 kwietnia br.

Ostatki za nami
20 marca br. odbyły się tradycyjne już Ostatki Otryckie. Jak co roku spotkaliśmy się w Apartamencie. Na imprezie pojawiło się około 40 osób, w tym również "starzy" Otrytczycy. W związku z brakiem wystarczającej ilości zgłoszeń nie odbył się I Otrycki Konkurs Nalewek. Zastąpiono go quasi konkursem ostatkowym, w którym wzięło udział 5 nalewek. Zwyciężyła ta przygotowana przez Andrzeja Pawlika. Wszystkie nalewki konkursowe zostały wystawione na aukcję, z której dochód został przeznaczony na cele statutowe Klubu.

Mamy otryckiego Kubicę
29 stycznia br. został rozegrany I Otrycki Turniej Gokartowy. Wzięło w nim udział 16 zawodników. Zawody zostały rozegrane na torze Imola w podwarszawskim Piasecznie. Zdobywcą pucharu został Sebastian Rabś.

Duży ruch w Chacie
Początek roku 2009 obfitował w szereg imprez i obozów organizowanych w Chacie. Odbyła się impreza urodzinowa wodników, obóz grupy z Zamościa oraz impreza couchsurferów. W związku z tragicznymi wydarzeniami obóz "grupy białostockiej" został przerwany. Zgodnie z zapowiedziami ma odbyć się w innym terminie.

 Musisz być zalogowany by dodać komentarz.

Stowarzyszenie Klub Otrycki © 2011