Newsletter Otrycki nr 3

Sylwester 2008/2009
Sylwester 2008/2009 na Otrycie za nami. Wszyscy są zgodni, że był to jeden z najlepszych Sylwestrów, jakie odbyły się w ostatnich latach w Chacie Socjologa. Specjalne podziękowania należą się Beacie Głowackiej za koordynację organizacji imprezy. Dzięki!

Impreza Karnawałowa
24 stycznia br. w Apartamencie odbyła się pierwsza spontaniczna impreza karnawałowa. Jak donoszą uczestnicy – Otrytczycy byli w mniejszości. Wszyscy bawili się jednak przednio. Łącznie przybyło ok. 60 gości. Bilety w cenie 20 zł, sfinansowały imprezę.

I Mistrzostwa KO w gokartach
Już 29 stycznia odbędą się I Otwarte Mistrzostwa Gokartowe o Puchar Klubu Otryckiego. Do udziału w zawodach zgłosiło się wstępnie 19 osób.

Otrycki Konkurs Nalewek
Podczas klubowej imprezy ostatkowej odbędzie się długo zapowiadany Otrycki Konkurs Nalewek. Wszyscy, którzy chcą zgłosić swoje wyroby na konkurs, proszeni są o dostarczenie 1 litra wybranej nalewki w dniu imprezy ostatkowej. Każdy może zgłosić do 4 różnych nalewek. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody i certyfikaty jakości. Najlepsze trunki będą wystawione na licytację. Zapraszamy do udziału w konkursie!

Otryckie Ostatki
Tegoroczne ostatki otryckie odbędą się 20 lutego w Apartamencie. Impreza ma mieć nową formułę. Oprócz turnieju nalewek przygotowane będą inne atrakcje. Cena biletów została ustalona na 20 zł za jedną osobę. Pozwoli to sfinansować imprezę bez ponoszenia wydatków z kasy klubowej.

 Musisz być zalogowany by dodać komentarz.

Stowarzyszenie Klub Otrycki © 2011