Newsletter Otrycki nr 2

Wigilijne spotkanie „Pod Mosteczkiem"
Zgodnie z planem, 17 grudnia, odbyła się Wigilia Klubu Otryckiego. Lokal „Pod Mosteczkiem" pękał w szwach. W imieniu Klubu życzenia świąteczne złożył Prezes - Radek Kowalski. Nie mogło zabraknąć małego świątecznego „conieco". Dla wielu była to okazja do spotkania dawno niewidzianych przyjaciół i znajomych. Koszty organizacji Wigilii zostały pokryte ze zrzutki uczestników oraz pieniędzy klubowych.

Ukonstytuowanie RO
17 grudnia br. ukonstytuowała się nowa Rada Otrycka.

Komplet sylwestrowy
W tym roku chętnych do spędzenia Sylwestra w Chacie nie brakuje. Wszystko wskazuje na to, że Nowy Rok powita na Otrycie około 60 osób. Niestety, z braku miejsc, wielu osobom spoza Klubu trzeba było odmówić gościny. Kierownikiem i zawiadowcą tegorocznej imprezy sylwestrowej jest Beata Głowacka.

Współpraca z Bene
Powstała wstępna koncepcja pomocy KO w ratowaniu 35-letniej chatki „Bene" w Gorcach. Został nawiązany wstępny kontakt z opiekunami „Bene". Obecnie czekamy na szczegółowe informacje w jakim zakresie potrzebują wsparcia. Brakuje im przede wszystkim sił roboczych. Projekt będzie możliwy do zrealizowania jedynie przy wsparciu członków
Klubu, którzy wyrażą gotowość poświęcenia jednego z wiosennych weekendów i wybranie się w Gorce. O szczegółach i dalszych ustaleniach będziemy informować na bieżąco. Zapraszamy również na www.bene.zhr.pl.

Przewodnik po chatkach
Wydanie „Przewodnika po chatkach studenckich" (szczegółowe opisy) to kolejny pomysł, mający na celu promowanie „Chaty Socjologa" wśród turystów szukających tego typu miejsc. W tym celu chcemy nawiązać współpracę z twórcą strony www.chatki.yoyo.pl (strona, która zapewniłaby treść przewodnika). Publikacja byłaby wysłana do większości chatek studenckich.

I Mistrzostwa KO w gokartach
W ramach rozrywek „warszawskich" Klubu chcemy zaproponować organizację „I Otwartych Mistrzostw w Gokartach o Puchar Klubu Otryckiego". Planowany termin imprezy to styczeń/luty 2009. Szczegóły już wkrótce.


RADA OTRYCKA SKŁADA WSZYSTKIM ŻYCZENIA WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!Musisz być zalogowany by dodać komentarz.

Stowarzyszenie Klub Otrycki © 2011