Lista mailowa

Lista mailowa
Sympatyków Chaty Socjologa

Uruchomiona jest lista mailowa osób związanych z Chatą Socjologa. Jej adres to Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Żeby z niej korzystać (wysyłać i otrzymywać maile) trzeba się najpierw na nią zapisać. Na razie zapisanych osób jest niewiele, ale z czasem myślę, że to się zmieni.

Aby zapisać się na listę, należy wysłać pustego maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub wejść na stronę ..: WWW :... Automat sprawdza czy adres, z którego chcesz się zapisać na pewno przyjmuje wiadomości. Robi to przysyłając do Ciebie prośbę o potwierdzenie zapisu. Po otrzymaniu takiej prośby musisz odwiedzić pojawiający się w treści wiadomości link lub zastosować inny zgodny z instrukcjami w mailu sposób potwierdzenia subskrypcji.

Jeśli wszystko się zgadza, moderator listy zatwierdza subskrypcję i dostajesz jeszcze jednego maila z potwierdzeniem, że od tej pory jesteś na liście.

To wszystko. Może trochę to skomplikowane, ale dzięki temu będziesz mieć dostęp do informacji dotyczących Chaty Socjologa i Klubu Otryckiego. Zawsze można wysłać maila z pytaniem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Postaram się w miarę możliwości pomóc.

Zapraszam serdecznie!!!
Zapisz się na listę mailową Sympatyków Chaty Socjologa:
Grupy dyskusyjne E-mail:
Przeglądaj archiwa na groups.google.com
Stowarzyszenie Klub Otrycki © 2011