Lista Budowniczych
Pierwszej Chaty Socjologa

Lista Budowniczych Chaty Socjologa była rozpatrywana oraz uchwalona przez Walne Zgromadzenie Klubu Otryckiego w 1978 r. Wtedy postanowiono, że tytuł Budowniczego będą miały osoby, które spełnią następujące kryteria:

  1. łączny, co najmniej dwumiesięczny pobyt na Otrycie, a w tym uczestnictwo przynajmniej w jednym, miesięcznym obozie budowlanym,
  2. godna postawa moralna.

Lista z 1978 roku została poszerzona o kilka osób dodanych w następnych latach. Budowniczowie mieli być dożywotnio zwolnieni z opłat za korzystanie z Chaty.

w kolejności alfabetycznej:

1. Mirosława Adamska

2. Ewa Lewicka

3. Henryk Banaszak

4. Leszek Balcewicz

5. Paweł Badeński

6. Jerzy Bartkowski

7. Artur Bodnar +

8. Anna Bychawska

9. Witold Bychawski

10. Jacek Bąk

11. Ahmed el-Buheisi

12. Janusz Cegiełkowski

13. Ewa Chałubińska

14. Mirosław Chałubiński

15. Krystyna Chodzicka

16. Joanna "Chuda Łania"

17. Marek Ciecierski

18. Zdzisław Cwen

19. Jolanta Czarska

20. Paweł Darczewski +

21. Irena Dąbrowska +

22. Jerzy Dąbrowski +

23. Marek Dąbrowski

24. Jacek Dohnalik

25. Leszek „Aby” Dolata

26. Marek Muszyński

27. Zofia Muszyńska

28. Tomasz Dziedzic

29. Henryk Dziewulski

30. Grażyna Farmus

31. Zbigniew Farmus

32. Wanda Galicka

33. Beata Gardawska

34. Juliusz Gardawski

35. Michał Gierbisz

36. Małgorzata Głąb

37. Leszek Gołacki

38. Zofia Góra

39. Marek Grześ

40. Bogusława Jagalska

41. Marcin Jóźwiak

42. Wojciech Jóźwiak

43. Joanna Kawka

44. Hanna Kawka

45. Mieczysław Kijak +

46. Krystyna Kisielińska

47. Henryk Kliszko

48. Krzysztof Kazimierczak

49. Barbara Kmicic

50. Andrzej Kołodziejczyk

51. Izabella Kowalska

52. Kazimierz Kuma

53. Jarosław Lindenbergh

54. Katarzyna Ławeczko

55. Aleksander Tomir Łazarski +

56. Jerzy Łazarski

57. Piotr Łukasiewicz

58. Marek Majchrzak

59. Romuald Makowski

60. Włodzimierz Marciniak

61. Krzysztof Markuszewski

62. Arkadiusz Mieszkowski

63. Zbigniew Misiak

64. Anastazja Mizerska

65. Wanda Mix

66. Piotr Morawski

67. Tadeusz A. Olszański

68. Andrzej Organ

69. Joanna Organ

70. Małgorzata Ostrowska

71. Marek Powsiński

72. Anna Piotrkowska

73. Wojciech Pleciński

74. Roman Pluta

75. Leszek Popowicz

76. Benedykt Ptasznik

77. Henryk Piskunowicz

78. Paweł Pytkowski

79. Tadeusz Rachowski

80. Jacek Raciborski

81. Marian Rados

82. Włodzimierz Ratajczyk

83. Lidia Sady

84. Wojciech Sady

85. Krzysztof Saternus

86. Anna Sawisz

87. Jacenty Siewierski

88. Mirosław Spirowski

89. Jarosław Sujczyński

90. Hanna Szczęsnowicz

91. Jerzy Szczupaczyński

92. Anna Szymczyk

93. Jacek Szymczyk

94. Piotr Świderki

95. Jerzy Świtalski

96. Anna Tanalska

97. Janina Tuora

98. Tadeusz Tuora

99. Mariusz Twardowski

100. Norbert Wasilewski

101. Przemysław Wielowiejski

102. Czesława Wiśniewska

103. Waldemar Witkowski

104. Leszek Włodarczyk

105. Wojomir Wojciechowski

106. Elżbieta Wolff

107. Małgorzata Woroniceka

108. Marek Wójtowicz

109. Wojciech Vogtt +

110. Tadeusz Zając

Jeśli przekręciłem czyjeś nazwisko bardzo proszę o zwrócenie Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. na to uwagi.
Lista istniała dotąd w postaci rozsypującej się w palcach pożółkłej kartki.
Jeśli Waszym zdaniem kogoś na niej brakuje również dajcie Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. znać.



Musisz być zalogowany by dodać komentarz.

Stowarzyszenie Klub Otrycki © 2011