Nowy Gospodarz 2010

Dziękujemy za wszelkie nadesłane zgłoszenia. Na nasze ogłoszenie o konkursie na nowego Gospodarza Chaty Socjologa odpowiedziało ponad dwadzieścia osób. Z połową spotkaliśmy się osobiście. Po długim procesie rekrutacji Rada Otrycka na początku maja br. ostatecznie dokonała wyboru. Nowym Gospodarzem Chaty Socjologa został Łukasz Cychowski z Dąbrowy Górniczej. W Chacie zasiądzie na stałe od 1 czerwca, zaś pełne obowiązki Gospodarza przejmie od 1 lipca 2010 r.

Dotychczasowy Gospodarz, Przemek Bok, wprowadzi Łukasza we wszystkie meandry opieki nad Chatą i będzie (mamy nadzieję) odwiedzał Chatę, jako jej zasłużony Sympatyk.

W imieniu Rady Otryckiej -
Igor Czajka

 


Treść ogłoszenia o naborze na Gospodarza:

Stowarzyszenie Klub Otrycki ogłasza rozpoczęcie naboru na nowego Gospodarza Chaty Socjologa.

Wymagania wobec kandydata:
- obycie ze skrajnie trudnymi warunkami (trzeba pamiętać, że w Chacie nie będzie nigdy prądu i bieżącej wody, nie dojedzie na miejsce normalny samochód, do najbliższych zabudowań jest ok. godziny piechotą)
- niskie oczekiwania finansowe
- umiejętność panowania nad grupą
- odporność na okresy samotności
- silna osobowość i uregulowane życie rodzinne i emocjonalne
- bezkonfliktowość i pracowitość
- końskie zdrowie
- dużo samozaparcia i wytrwałości

Oferujemy:
- pracę w magicznym miejscu
- wspaniały widok na połoniny
- kontakt z różnego rodzaju ciekawymi ludźmi
- dach nad głową
- służbowy telefon komórkowy

Jednym słowem kasy niewiele, pracy dużo, satysfakcja gwarantowana.

Chcielibyśmy, żeby wybrany Gospodarz związał się emocjonalnie z naszym schroniskiem, polubił się z nami, zyskał zaufanie i szacunek odwiedzających nas turystów i osób miejscowych. Przewidywany czas rozpoczęcia pracy to czerwiec 2010 roku. Chcielibyśmy współpracować co najmniej 2-3 lata, a najchętniej dużo, dużo dłużej.

Warunkiem wstępnym do rozpoczęcia rozmów jest znajomość Chaty – jeśli nigdy w niej nie byłeś musisz do niej przyjechać choć na weekend. Jeśli byłeś już w Chacie wcześniej – to wystarczy. Nie da się opisać ani fizycznych warunków bytowych, ani atmosfery wieczornego kominka. Trzeba przyjechać, obejrzeć i poczuć na własnej skórze, jak smakuje Chata. Umożliwi to jakąkolwiek dalszą rozsądną rozmowę.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie krótkiego życiorysu wraz z listem motywacyjnym na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Musisz być zalogowany by dodać komentarz.

Stowarzyszenie Klub Otrycki © 2011