Baran 2010

Klubowicze, Otrytczycy

Zbliża się doroczna impreza oficjalnie zamykająca rok turystyczny w Chacie Socjologa - Impreza Baranowa. Zgodnie z tradycją odbędzie się w ostatni weekend września; w tym roku w dniach 24-26.09.2010 r.

W tym roku dodatkową atrakcją tygodnia poprzedzającego Imprezę Baranową jest ślub i wesele Piotra i Lucyny w dniu 23/24.09.2010 roku. Z uwagi na wyjątkowy charakter wesela oraz tego, że Para Młoda i zaproszeni przez Nią goście powinni czuć się komfortowo na własnym weselu, Rada Otrycka uprzejmie zachęca uczestników Imprezy Baranowej o uszanowanie tego Wydarzenia i, jeśli to możliwe, przybywanie do Chaty od piątku 24.09.

W związku z niemiłymi wydarzeniami na poprzednich imprezach baranowych zostały przyjęte przez Klub Otrycki następujace zasady:

  1. Baran jest zamkniętą imprezą Klubu Otryckiego.
  2. Osoba zaproszona na Barana może przywieźć ze sobą osoby towarzyszące (zgłoszone wcześniej Kierownikowi Obozu), za które bierze odpowiedzialność,
  3. Jeśli chcesz przywieźć ze sobą więcej osób - zrób razem ze swoimi znajomymi własnego barana w innym terminie.
  4. Nie rezerwujemy w tym czasie żadnych miejsc - Chata jest zamknięta dla ruchu turystycznego w dniach 22.-27 września 2010
  5. W Chacie w dniu Imprezy obowiązują zaostrzone zasady związane z rozdzielaniem zajęć chatowych za które odpowiada Kierownik Obozu. Obowiązuje także Regulamin Chaty.

Za osobę zaproszoną mogą się uważać Członkowie Klubu Otryckiego oraz Otrytczycy związani trwale z ruchem otryckim (wiem szerokie pojęcie, ale głównie chodzi mi o Starych Otrytczyków nie będących członkami i takich którzy się pojawiają i  utożsamiają z Chatą). Aby uniknąć nieporozumień i umożliwić nam sprawna logistykę - proszę o zgłaszanie swojego udziału i ilości zaproszonych gości telefonicznie lub mailowo - Kometka - Magdalena Kołodziejczyk - tel. 505 445 672, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Składka Baranowa - 120 zł, studenci poniżej 26 roku życia - 60 zł (płatna u Kierownika Obozu) ; obejmuje noclegi w dniach 24/25.09 i 25/26.09, pełne wyżywienie i napoje w dniu 25.09 oraz śniadanie 26.09.

W przypadku pytań i wątpliwości proszę o kontakt
Magdalena Kołodziejczyk
Kierownik Obozu
tel. 505 445 672, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Musisz być zalogowany by dodać komentarz.

Stowarzyszenie Klub Otrycki © 2011