W dniach 6-9 października w Chacie Socjologa na Otrycie odbędzie się druga edycja OSP, czyli Otryckich Spotkania Podrożnych!

Festiwal ma na celu prezentację różnych form podróżowania, wymianę doświadczeń i opowieści z podróży bliskich i dalekich, lokalnych i egzotycznych. Przede wszystkim jednak, festiwal jest wyjątkowym spotkaniem turystów i podróżników. Ta edycja festiwalu to 4 dni barwnych doświadczeń z "obieżyświatami" oraz sympatykami Otrytu, którzy opowiedzą o swoich niezwykłych wyprawach i podzielą się wrażeniami z nietuzinkowych miejsc i szlaków.

Już sam pobyt w Chacie Socjologa to wielka przygoda i spotkanie z naturą oraz ciekawymi ludźmi. Tu, choć na chwilę, oderwiesz się od zdobyczy cywilizacji i ciągłego pędu, zaznasz spokoju ducha i naładujesz baterie, a biorąc udział w wydarzeniu, przeniesiesz się do niezwykłych miejsc z różnych zakątków świata.

OSP to różnorodność kierunków i form podróży. Pieszo, konno i pod żaglami przemierzymy świat wzdłuż i wszerz, od Norwegii po Antarktydę, od Ameryki przez Bieszczady aż po bliski Wschód. Wspólnie przeżyjemy niejedną przygodę w górach, lasach, na morzu i pustyni, dzięki obrazom i przede wszystkim barwnym opowieściom.

Całości dopełnią różnorodne warsztaty, muzyka na żywo i pokaz astronomiczny pod najciemniejszym niebem w Polsce!

Koszt uczestnictwa podany jest poniżej:

Chata Namiot
od czwartku (6.10) 300 zł 250 zł
od piątku (7.10) 250 zł 200 zł

Zapisy możliwe za pomocą formularza - dostępnego po zalogowaniu.
Dlatego najpierw trzeba założyć sobie konto. ;-)

Zapraszamy!A tak było poprzednim razem:

osp2019 309