Informacje bieżące

Biuletyn Otrycki zaczął wychodzić w 1985 roku. Jego celem było informowanie członków Klubu o aktualnych i mniej aktualnych sprawach i wydarzeniach. Po jakimś czasie formuła Biuletynu została rozszerzona o tzw. część artystyczną, czyli przemycane gdzie niegdzie opowiadania i wiersze Otrytczyków i nie tylko, zawsze jednak w jakiś sposób związane z Otrytem, Bieszczadami lub chociaż z Duchem tych okolic. Taką formułę pragnęliśmy zachować w reaktywowanym wydaniu Biuletynu. Przeplatają się w nim sprawy bieżące, wspomnienia, twórczość i pseudotwórczość oraz teksty archiwalne. Nadmienić należy, iż formuła Biuletynu jest otwarta, co oznacza, iż wszelkie uwagi i (przede wszystkim) teksty będą mile widziane i w miarę możliwości tutaj zamieszczane.

Tutaj można zgłaszać chęć otrzymania papierowego egzemplarza Biuletynu. Można również przejrzeć wersje elektroniczne Biuletynu w formacie pdf. Poniżej zaś kilka numerów otryckiego Newslettera, którego wersje pdf dostępne są tutaj.

Pozdrawiam
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pokaż # 
Tytuł Opublikowano Autor
Newsletter Otrycki nr 7 2009 Michał Aleksandrowicz
Newsletter Otrycki nr 6 2009 Michał Aleksandrowicz
Newsletter Otrycki nr 5 2009 Michał Aleksandrowicz
Newsletter Otrycki nr 4 2009
Newsletter Otrycki nr 3 2009
Newsletter Otrycki nr 2 2008
Newsletter Otrycki nr 1 2008
Stowarzyszenie Klub Otrycki © 2011